Warsztaty i mentoring.

Prowadzimy szkolenia i dedykowane projekty edukacyjne dla firm, które chcą stać się organizacjami zorientowanymi na użytkownika.

  • Skupiamy uwagę zespołów na użytkowniku: poprzez warsztaty projektowania usług (Service Design), pracę w metodzie Design Thinking, prowadzenie badań (Design Research) zmieniamy punkt widzenia zespołów i kierujemy ich uwagę na potrzeby klientów.

  • Uczymy technik kreatywnych: nie powielamy schematów, korzystamy z różnorodnych narzędzi i takie podejście przekazujemy, zachęcamy do wykorzystywania elementów wizualnych (Visual Thinking) w procesach projektowych. 

  • Prowadzimy mentoring: realizujemy szkolenia na poziomie zaawansowanym, pomagamy doskonalić umiejętności, prowadzimy sesje indywidualne pomagając w pierwszych miesiącach samodzielnej pracy w charakterze Service Designera i Design Researchera.

Edukacja profesjonalistów jest podstawą trwałej transformacji w organizacjach, które chcą zmienić sposób działania na zorientowany na potrzeby użytkowników i wprowadzać innowacje.

 
hands0n_workshop.jpg